Nazywam się Paweł Haładyn. Jestem twórcą gry planszowej „Czas Patriotów”. Moim marzeniem jest jej wydanie. Włożyłem w nią dużo czasu i serca. Połączyłem w niej swoją pasję do historii i gier planszowych. Światło dzienne ujrzała dopiero po wielu testach i modyfikacjach, gdy byłem przekonany, że udało się stworzyć grę mądrą, angażującą i grywalną.

Proces wydawniczy gry planszowej jest żmudny i kosztowny. Od czasu pierwszych prac koncepcyjnych minął ponad rok czasu. W tym czasie gra przebyła już długą drogę. Udało się przemienić ogólną koncepcję gry na w pełni grywalny i wizualnie bliski ostatecznemu wyglądowi graficznemu prototyp. Udało się to dzięki wytężonej pracy całego zespołu osób. Ale tak naprawdę jesteśmy dopiero w połowie drogi. Przed nami najbardziej kosztochłonny etap, czyli wydanie gotowej gry z wszystkimi komponentami co najmniej w jakości oferowanej przez profesjonalne wydawnictwa. Żeby móc zaoferować Wam grę w sensownej cenie, porównywalnej z podobnymi grami na rynku, musimy wydać grę w co najmniej tysiącu egzemplarzy (im większa liczba egzemplarzy tym niższy jednostkowy koszt produkcji). Udało się nam już zebrać kilkadziesiąt tysięcy na produkcję. Nadal brakuje nam jednak kwoty ok. 40.000 złotych.

Staramy się obecnie znaleźć inwestora bądź instytucję, która będzie chciała dofinansować projekt. Poprzez stronę internetową oraz fanpage na Facebook’u dostępny pod adresem https://www.facebook.com/GraCzasPatriotow/ będziemy informować na bieżąco o postępach i różnych towarzyszących wydarzeniach jak. np udział w konwentach i festiwalach planszówkowych na których będziemy obecni i będzie można zapoznać się z grą i zagrać w jej prototyp.


Zachęcam do śledzenia!