Nazywam się Paweł Haładyn. Jestem twórcą gry planszowej „Czas Patriotów”. Moim marzeniem jest jej wydanie. Włożyłem w nią dużo czasu i serca. Połączyłem w niej swoją pasję do historii i gier planszowych. Światło dzienne ujrzała dopiero po wielu testach i modyfikacjach, gdy byłem przekonany, że udało się stworzyć grę mądrą, angażującą i grywalną.

Proces wydawniczy gry planszowej jest żmudny i kosztowny. Od czasu pierwszych prac koncepcyjnych minął ponad rok czasu. W tym czasie gra przebyła już długą drogę. Udało się przemienić ogólną koncepcję gry na w pełni grywalny i wizualnie bliski ostatecznemu wyglądowi graficznemu prototyp. Udało się to dzięki wytężonej pracy całego zespołu osób. Ale tak naprawdę jesteśmy dopiero w połowie drogi. Przed nami najbardziej kosztochłonny etap, czyli wydanie gotowej gry z wszystkimi komponentami co najmniej w jakości oferowanej przez profesjonalne wydawnictwa. Żeby móc zaoferować Wam grę w sensownej cenie, porównywalnej z podobnymi grami na rynku, musimy wydać grę w co najmniej tysiącu egzemplarzy (im większa liczba egzemplarzy tym niższy jednostkowy koszt produkcji). Udało się nam już zebrać kilkadziesiąt tysięcy na produkcję. Nadal brakuje nam jednak kwoty ok. 25.000 złotych.

W tym miejscu zwracam się do Ciebie z prośbą o wsparcie projektu wydania tej gry planszowej. Przeprowadzona zostanie zorganizowana kampania zbiórki funduszy na profesjonalnej platformie crowdfundingowej wspieram.to.pl . Planowany czas rozpoczęcia zbiórki to 8 listopada 2018 r. Szczegóły są jeszcze dogrywane. Informacje aktualizujące będą pojawiać się zarówno na naszej stronie, naszym fanpagu na Facebook’u dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/GraCzasPatriotow/ oraz na stronie wspieram.to.pl w zakładce „Gry bez prądu” https://wspieram.to/CzasPatriotow .

Dla wspierających przewidziane są różnego rodzaju nagrody. Zasadniczą nagrodą oprócz oczywiście solennych podziękować i dozgonnej wdzięczności jest egzemplarz gry „Czas Patriotów”. Dla wspierających są przewidziane również różnego rodzaju atrakcje i konkursy.


Ponieważ jesteśmy tak bardzo przekonani, że gra Ci się spodoba, oferujemy unikatową możliwość (nikt wcześniej w polskich zbiórkach na gry planszowe tego nie oferował!) przetestowania gry. Jeżeli gra nie spełni Twoich oczekiwań możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania i otrzymasz zwrot pełnej kwoty wsparcia. Oferta skierowana jest do stu pierwszych osób, które wesprą wydanie gry kwotą w zamian za którą otrzymają "Czas Patriotów" (podczas zbiórki będziesz widzieć, którą w kolejności jesteś osobą).

W przypadku zebrania większej kwoty będziemy mieli możliwość sfinansować dodatkowe elementy do gry, które będą ją jeszcze bardziej wzbogacać: dodatkowe karty, dwustronne plansze, nowe zasady itp.


Nad prawidłowością zbiórki będzie czuwać serwis Wspieram.to istniejący od wielu lat i mający za sobą setki udanych kampanii crowdfundingowych. Za przekazanie nagród odpowiedzialni jesteśmy my. Specjalnie żebyście czuli się bezpieczni oprócz naszego słowa, będziecie mieć gwarancję ubezpieczeniową – polisa zobowiązująca ubezpieczyciela do wypłaty odszkodowania w przypadku nie wypełnienie zobowiązania przez wydawcę.

Zachęcam do śledzenia i wsparcia!